Gezi RehberiLezzet Keşfi

En Popüler 7 İzmir Butik Pastacıları | Kişiye Özel Pasta

Güvenle tercih edebileceğiniz en güzel İzmir butik pastacıları sizler için araştırdık. Hijyenik ve sağlıklı içeriklerinin bulunduğu butik pastacılar hangileri? Gelin en mutlu anlarınızda, kutlamalarınızda tercih edebileceğiniz butik pastacılara birlikte göz atalım. İşte rengarenk şekerlemelerle süslü pasta, cupcake, kurabiye ve daha birçok ürünün yer aldığı butik pastacılar…

İzmir butik pastacı araştırması yaparken ince eleyip sık dokuruz. Özel günlerimizde tercih edeceğimiz butik pastaların hayal kırıklığı yaratmasını istemeyiz. Pastaların görseli kadar da çocuklarında bu pastaları yiyeceği düşünülerek katkı maddesi kullanılmadan üretilmesi önemlidir. Butik pastacılık sıradan bir pasta süslemesi de değildir. Butik pastalar, kurabiyeler, pastalar tam bir sanat işidir.

Doğum günlerinizde, nişan, düğün, söz gibi organizasyonlarınızda butik pastacıları tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de görseli tercih ettiğiniz organizasyon ile uyumlu pastalar ve tatlılar istiyorsanız butik pastalar tam da sizin talebinize yanıt verecektir. Pastanızın içeriğini de sizler belirleyebilirsiniz. Birlikte fikir alışverişi yaparak da ortaya çok güzel pasta ve tatlılar çıkacaktır.

İzmir butik pastacı listesine her yıl yenileri ekleniyor. Butik pastacılığı evden yapanlar olduğu gibi küçük işletme olarak da butik pastacılık yapanlar yaygınlaşıyor. Butik pastacılık tasarlanarak yapılan pastalar olduğu için işinde uzman kişilerin elinden çıkmadığında memnuniyetsizlik yaratabilir. Hazırlanan pastanın içeriği kadar kullanılan malzemenin kalitesi de çok önemlidir.

Güvenle tercih edebileceğiniz en güzel İzmir butik pastacıları sizler için araştırdık. Hijyenik ve sağlıklı içeriklerinin bulunduğu butik pastacılar hangileri? Gelin en mutlu anlarınızda, kutlamalarınızda tercih edebileceğiniz butik pastacılara birlikte göz atalım. İşte rengarenk şekerlemelerle süslü pasta, cupcake, kurabiye ve daha birçok ürünün yer aldığı butik pastacılar…

izmir butik pasta 1
İzmir Butik Pasta

En Popüler İzmir Butik Pastacıları 2023 ve 2024 Yılı Listesi Belli Oldu!

En popüler İzmir butik pastacıların 2023-2024 listesi içerisinde hangileri yer aldı? Özel günler artık konsept partiler hazırlanarak kutlanıyor. Baby shower, doğum günleri, diş buğdayı, nişan, söz gibi pek çok organizasyon artık daha renkli. Pasta ve şekerlemeler de konseptle uyumlu olarak hazırlanıyor. Butik pastacılık bu tür organizasyonlarda devreye giriyor. İzmir’de de çok sayıda butik pastacıya rastlamanız mümkün. Aralarında en çok tavsiye alan popüler butik pastacılara da aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

İzmir’de en çok sevilen butik pastacı tavsiyesi:

SIRA İZMİR’DEKİ BUTİK PASTACILAR TELEFON PUAN
1 Cannelle Butik Pasta 0543 412 06 35 10/9.8
2 Funda Butik Pastacılık 0536 014 66 74 10/9.8
3 Kitchen Flour35 0534 642 97 93 10/9.8
4 CP Pastacılık Butik Pasta 0544 522 18 05 10/9.8
5 Miell Patisserie 0544 522 18 05 10/9.8
6 Macaron Pasta Parti Nokta (0232) 243 15 75 10/9.8
7 Bonnie Butik Pasta 0506 412 28 26 10/9.8

 

izmir butik pasta 2
İzmir Butik Pastacı

Kitchen Flour35

Butik pastacılık da yeni olmasına rağmen hazırladığı tasarım pastalarla adından sıkça söz ettiriyor. Son dönemlerde büyük ilgi gören Bento pastaları, cupcake, magnolia ve kurabiyeleri hijyenik ev ortamında sizler için hazırlıyor. Kitchen Flour35 aynı zamanda bir kadın girişimci. İçerisine sevgisini de katarak tasarladığı pastalarına instagram sayfasından da göz atabilirsiniz.

izmir butik pasta 4

Pasta yapmanın bir sanat olduğu fikri ile yola çıkan genç girişimci ürünlerini de hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırlıyor. Organizasyonlarınız için de özel ikramlıklar hazırlatmak istiyorsanız iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

izmir butik pasta 6

Cannelle Butik Pasta

Hazırladığı her ürünü ayrı lezzetli olan Cannelle Butik Pasta İzmir’de en çok tercih edilen butik pastacılardan bir tanesi. İçerik olarak katkı maddesiz kaliteli ürünler tercih edilen işletme bu nedenle de en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Üstelik kadın girişimci tarafından işletilen butik pastane ürün çeşitliliğiyle de tanınıyor.

Sadece butik pastaları da bulunmuyor. Belki de İzmir’de yiyebileceğiniz en iyi tiramisular da bu butik pastaneden çıkıyor. Burada yediğiniz hiçbir ürünün lezzetini kolay kolay unutamayacağınıza da garanti veriyorlar.

ADRES: Manavkuyu, 250. Sk. No:8/B, 35535 Bayraklı/İzmir

TELEFON: 0543 412 06 35

İzmir Karşıyaka’da Butik Pastacı Tavsiyesi

Funda Butik Pastacılık

Karşıyaka Aksoy’da hizmet veren işletme özel günlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir butik pastane. Sadece tasarım pastalar ile sınırlı olmayan işletme özel günleriniz için de sipariş alıyor. Rengarenk cupcakeler sizin istediğiniz modellerde hazırlanıyor. Ayrıca organizasyonlarınız için özel ikramlık çeşitleri de bulunuyor. Sizlerin belirlediği kişi sayısına göre siparişleriniz hazırlanıyor ve el değmeden teslim ediliyor.

ADRES: Aksoy, iki şokun sokağı, 1731 sokak, Gazi lisesi alt sokağı 36/B D:1731sokak, 35580 Karşıyaka/İzmir

TELEFON: 0536 014 66 74

İNSTAGRAM: fundaninbutikpastalari

İzmir’de Butik Pasta Fiyatları 2023 – 2024 Listesi

İzmir’de butik pasta fiyatları yeni sene için belli olmaya başladı. Bilindiği üzere butik pastalar için kullanılan malzemeler oldukça maliyetli ürünler. Son yıllarda malzeme fiyatlarındaki artış ne yazık ki butik pastalara da yansıyor. 2023 yılında 10 kişilik olarak hazırlanan butik pastanın fiyatı 500 TL civarında iken 2024 yılında 10 kişilik butik pasta fiyatı 700 TL civarında olacak. Yıllara göre butik pasta fiyat artışlarına da aşağıda hazırladığımız listeden ulaşabilirsiniz.

  • 2020 yılında İzmir’de 10 kişilik butik pasta fiyatı ortalama 240 TL’ydi.
  • 2021 yılında İzmir’de 10 kişilik butik pasta fiyatı ortalama 315 TL’ydi.
  • 2022 yılında İzmir’de 10 kişilik butik pasta fiyatı ortalama 488 TL’ydi.
  • 2023 yılında İzmir’de 10 kişilik butik pasta fiyatı ortalama 510 TL oldu.
  • 2024 yılında İzmir’de 10 kişilik butik pasta fiyatı ortalama 700 TL olacak.
  • 2025 yılında İzmir’de 10 kişilik butik pasta fiyatı ortalama 890 TL olacak.
İzmir Butik Pasta
İzmir Butik Pasta

İzmir’de Butik Pastacılar Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     İzmir’de butik pastaneler pahalı mı?

İzmir’de butik pastaneler üretim maliyetlerine göre ortalama fiyatlarla satış yapıyor.

b)     İzmir’in en meşhur butik pastacısı kim?

İzmir’in en meşhur butik pastacısı Cannelle Butik Pasta.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

c)      İzmir’de isme yazılı özel pasta nerede yaptırılır?

İzmir’de butik pasta işini yapan tüm işletmelerde isme özel pasta siparişi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu