Güncel

En Popüler 7 İzmir Korsan Taksi Hizmeti ve Fiyatları 2024

İzmir korsan taksi, İzmirlilerin en sık tercih ettiği ulaşım hizmetlerinden birisi. Korsan taksiler sadece transfer hizmetiyle sınırlı değil. Şehir dışına taşımacılık, evrak taşıma, evcil hayvan taşıma, personel taşıma gibi pek çok ulaşım hizmeti bulunuyor. Günün belirli saatlerinde taksi bulmanın imkânsız hale geldiği zamanlarda korsan taksiler İzmir’de bu açığı kapatıyorlar.

İzmir korsan taksi orta sınıf ve lüks araçlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren korsan taksiler sayesinde gideceğiniz yere kolaylıkla ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. VİP araçlarla da havaalanına ya da otogara transfer için tercih edebilirsiniz. İnternet sitelerinde yer alan WhatsApp uygulamasından kolayca istediğinizi adrese korsan taksi çağırabilirsiniz. Gönderdiğiniz konum üzerinden size en yakın olan korsan taksi yönlendirilir.

İzmir korsan taksi diğer taksi ücretleriyle kıyaslandığında çok daha ekonomik bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Araç tercihinize göre km başına fiyat belirlenir. Taksi bulamadığınız trafiğin yoğun olduğu zamanlarda bile korsan taksiler imdadınıza yetişir ve sizlere güvenli bir ulaşım sağlar.

izmir-korsan-taksi-1
İzmir Korsan Taksi

Tecrübeli şoför kadrolarıyla da içiniz rahat bir şekilde yolculuğun keyfine varırsınız. Peki, korsan taksi hizmetlerine nereden ulaşabiliriz? İşte detaylar…

Güncel İzmir Korsan Taksi Hizmetleri 2024 Listesi

Güncel İzmir korsan taksi hizmetleri 2023 listesini sizlere de fikir olması açısından araştırdık ve aşağıdaki tablomuzda yazdık. Korsan taksilere internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıda belirttiğimiz iletişim numaralarından da kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir’in pek çok semtinde korsan taksi hizmeti veren taksiciler bulunuyor. Günümüzde artan akaryakıt fiyatlarından sonra taksi ile ulaşım sağlamak yüksek fiyatların cebinizden çıkmasına sebep oluyor. İzmir korsan taksi neredeyse yarı yarıya gibi fiyatlarla size ulaşım imkânı sağlıyor.

izmir-korsan-taksi-2
İzmir Korsan Taksi

2024 yılı İzmir’de korsan taksi hizmeti telefon listesi:

SIRA İZMİR KORSAN TAKSİ HİZMETLERİ TELEFON PUAN
1 İzmir’de korsan hizmet veren taksi 0537 588 60 35 10/9.8
2 İzmir Alsancak korsan hizmet veren taksi 0 537 834 05 35 10/9.8
3 İzmir Buca korsan hizmet veren taksi 0 532 730 20 98 10/9.8
4 İzmir’de korsan hizmet veren taksi 0 535 215 32 65 10/9.8
5 İzmir’de korsan hizmet veren taksi 0 531 493 49 80 10/9.8
6 İzmir’de korsan hizmet veren taksi 0 541 123 90 92 10/9.8
7 İzmir’de korsan hizmet veren taksi 0 546 214 14 84 10/9.8

*bu liste öneri değil sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

İzmir Alsancak’ta Korsan Taksi Hizmeti

Alsancak korsan taksi güvenilir kadrosuyla sizlere uzun zamandır hizmet vermeye devam ediyor. Bakımları yapılmış, yaz aylarında klimalı ve konforlu araçlarımızla İzmir’in her semtine ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak gideceğiniz yere hem güvenilir hem de çok daha ekonomik fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havaalanlarına transfer hizmetimizde bulunmaktadır. Üstelik web sitelerinden aracınızı seçerek, gideceğiniz konumu işaretleyip ödeyeceğiniz ücreti de öncesinde öğrenebilirsiniz. Böylece sürpriz bir fiyatla da karşılaşmamış olursunuz.

izmir-korsan-taksi-4
İzmir Korsan Taksi

İzmir Karşıyaka’da Korsan Taksi Hizmeti

İzmir Karşıyaka’da da korsan taksilerimiz sizler için hizmet vermektedir. Diğer taksi hizmetlerine kıyasla daha esnek ulaşım sağlama politikaları mevcuttur. Örneğin; gideceğiniz yere evcil hayvanınızla yolculuk yapabilir ya da sigara içebilirsiniz. Karşıyaka korsan taksi hizmetinde taksimetre bulunmaz. Böylece yol aldıkça artan fiyatlar sebebiyle stres olmak zorunda kalmazsınız. Gideceğiniz yerin ücreti yola çıkmadan hesaplanır ve size bildirilir. Güvenli ve tecrübeli kadrosuyla konforlu bir ulaşım hizmeti sizleri bekliyor.

İzmir Korsan Taksi Fiyatları 2024 Tablosu

İzmir korsan taksi ile ilgili en merak edilen konu ise varış noktalarının ulaşım ücretleridir. Korsan taksi fiyatları 2024 listesini sizlere de fikir olması açısından araştırdık ve listeledik. Alsancak korsan taksiyle hareket eden birisi Alaçatı’ya 550 TL ila 600 TL arasında seyahat edebilir. Normal bir taksi ile bu fiyatlar iki katını bulmaktadır. Alsancak Balçova arası ise 80 TL – 110 TL arasındadır. Bu fiyatlar tercih edeceğiniz araca göre değişiklik gösterebilmektedir.

2024 yılı İzmir korsan taksi fiyatları tablosu:

TARİH KALKIŞ NOKTASI VARIŞ NOKTASI FİYAT
2024 İzmir Alsancak Alaçatı 550 TL – 600 TL
2024 İzmir Alsancak Aliağa 400 TL – 450 TL
2024 İzmir Alsancak Altındağ 70 TL – 100 TL
2024 İzmir Alsancak Aydın 650 TL – 700 TL
2024 İzmir Alsancak Ayvalık 1,000 TL – 1,100 TL
2024 İzmir Alsancak Balçova 80 TL – 110 TL
2024 İzmir Alsancak Bayındır 620 TL – 700 TL

*rakamlar dönemsel değişebilir.

izmir-korsan-taksi-5
İzmir Korsan Taksi

İzmir korsan taksi fiyatları artan akaryakıt fiyatları sebebiyle belirli zamanlarda fiyat değişikliğine gidebilmektedir. Net fiyatları web sitesinden varış noktanızı işaretleyip öğrenebilirsiniz. Geçtiğimiz yıllara oranla kilometre başına artan fiyatlara da aşağıda hazırladığımız listeden ulaşabilirsiniz. Son yıllardaki artışın yüksek olmasının nedeni de akaryakıttaki artışlardır.

  • 2020 yılında İzmir’de korsan taksinin kilometre fiyatı ortalama 1,20 TL’ydi.
  • 2021 yılında İzmir’de korsan taksinin kilometre fiyatı ortalama 1,80 TL’ydi.
  • 2022 yılında İzmir’de korsan taksinin kilometre fiyatı ortalama 3,20 TL’ydi.
  • 2023 yılında İzmir’de korsan taksinin kilometre fiyatı ortalama 4,90 TL oldu.
  • 2024 yılında İzmir’de korsan taksinin kilometre fiyatı ortalama 5,20 TL olacak.
  • 2025 yılında İzmir’de korsan taksinin kilometre fiyatı ortalama 7,20 TL olacak.

İzmir Korsan Taksi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Korsan taksi hizmetleri birçok kişi tarafından bilinmemektedir. İzmir korsan taksi tercih etmeden önce sık sorulan sorulara yanıt bulmak istedik. En çok araştırılan soruları araştırdık ve sizler için yanıtladık. Gelin sık sorulan sorular ve yanıtlarına bir göz atalım.

a)     Karşıyaka’da korsan taksi var mı?

Karşıyaka’da birden fazla korsan taksi hizmeti veren taksi bulunmaktadır. İletişim numaralarını yukarıda hazırladığımız tabloda bulabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinden de kolayca korsan taksi çağırabilirsiniz.

b)     İzmir Buca’da korsan taksi telefonu kaç?

İzmir Buca’da korsan taksiler 7/24 hizmet vermektedir. Buca korsan taksi telefon numarası: 0 546 109 7735’dir. Bu iletişim numarasından kolayca taksi çağırabilirsiniz.

c)      İzmir’de korsan taksi ucuz mu?

Korsan taksilerin tercih edilmesindeki en önemli nokta diğer ticari taksilere kıyasla çok daha ekonomik olmasıdır. Kilometre başına hesaplanan ücretler diğer taksilerin yarı fiyatı kadardır. O nedenle İzmir içerisinde ulaşım için korsan taksileri tercih edebilirsiniz. İzmir’de korsan taksi oldukça ucuz bir o kadar da konforlu bir ulaşım şeklidir.

Sadece İzmir değil, İstanbul şehrindeki taksi ücretlendirmeleri de ulaşımda bu seçeneği kullananların merakında oluyor. İstanbul taksi açılış ücreti makalemizde de bu konuyu değerlendirdik.

İlginizi çekebilir: Germiyan Köyü Gezilecek Yerler | Görülmesi Gereken 7 Yer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu