Güncel

En Ucuz SEO Fiyatları 2023 | Aylık SEO Hizmet Fiyatı

En ucuz profesyonel SEO fiyatları 2023 listesini arayanlar için güncel rakamları paylaşacağız. Dijital dünyada kurumsal ya da bireysel web siteleri organik trafik elde etmek için SEO hizmetlerine başvuruyor. Blog yazısı, reklam çalışması ve site alt yapı güçlendirme uygulamaları gibi komplike bir çalışma paketi halinde oluşan SEO, çalışma fonksiyonuna göre farklı fiyatlar ile sunuluyor. Peki ama 2023’te en ucuz ve en profesyonel SEO hizmet paketleri kaç TL oldu? Pahalı mı? Nereye yaptırılır? İşte detaylar…

SEO çalışması, web sitelerinin arama motorlarından organik hit çekilmesi yapılan uygulamalar bütünüdür. 2023 SEO fiyatları da paket ve çalışma programına göre belirlenir. Bu yıl aylık 500 TL ile 1,000 TL arasında bir başlangıç paketini seçerek sitenizin trafik kaynaklarını güçlendirebilirsiniz. Sektörün rekabet seviyesine göre bu rakamlar kademe kademe arttırılabilir. SEO hizmetlerinin yıllık ortalama maliyeti ise 10,000 TL ile 30,000 TL arasında değişmektedir.

SEO-fiyatlari-2023
SEO Fiyatları 2023

En Ucuz SEO Fiyatları 2023 (SEO Hizmet Paketleri)

İşletmeniz ister yeni olsun ister eski, eğer bir web sitesine sahipseniz muhakkak profesyonel SEO hizmeti almanız önerilir. Zira kurumsal kimlik oluşturma ve sürdürülebilir bir marka imajı yaratma alanlarında SEO uygulamalarının önemi büyüktür. Başlangıç için en ucuz SEO fiyatları 2023 seçeneğine yönelmeniz doğru bir tercih olacaktır. Kolay – orta – zor rekabet paketlerine düzenli bir planlama ile seviye seviye geçiş sağlanabilir. SEO paketlerinin güncel fiyat tablosu aşağıdaki gibidir.

2023’te en ucuz SEO hizmetlerinin aylık ve paket fiyatları:

  • 2023 yılında ucuz SEO paket fiyatı – 500 TL’den başlar
  • 2023’te aylık SEO çalışması fiyatları – 1,000 TL’den başlar
  • 2023 SEO odaklı anahtar kelime çalışması hizmet fiyatı – 500 TL’den başlar
  • SEO yaptırmanın en ucuz 2023 fiyatı – 1,000 TL *aylık
  • 2023 SEO blog çalışması fiyatı – 1,250 TL *aylık
  • 2023 SEO ajansı hizmet fiyatı – 2,000 TL *aylık

*rakamlar dönemsel güncellenebilir.

SEO-fiyatlari-2023-1
SEO Fiyatları 2023

2023’te Profesyonel SEO Hizmeti Fiyatı Ne Kadar?

Arama motorları, günümüzde web sitelerinin en önemli organik trafik alma yerleridir. Google ise bu konuda en etkili platformdur. SEO çalışmaları büyük oranda Google odaklı yapılmaktadır. Doğru bir proje ile her firma kendi sektörünün müşterilerine doğrudan erişebilir, bilinilirliğini arttırır ve satış hacmini yükseltir. Elbette bunun için profesyonel SEO fiyatları 2023 araştırması yapılmalı. Hedefe odaklı ve sürdürülebilir SEO yaptırmanın maliyeti 2023 yılında 1,000 TL’den başlar. Aylık ödeme rakamıdır. İşin niteliğine göre değişkenlik yaşanabilir.

Aylık SEO Çalışması Fiyatları 2023

SEO ajansları ya da bireysel SEO uzmanları firmalar ile çalışmalarını haftalık, aylık ve yıllık planlama ile yürütür. Fiyat belirlemesi bu şekilde olur. Ayrıca dönemsel çalışma raporları da günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak firma sahibine iletilir. Aylık SEO çalışması fiyatları 2023’te 1,000 TL ile 3,000 TL arasında değişmektedir. Çalışmanın hacmi, aylık ödenecek rakımında seviyesini belirler. Düzenli SEO çalışmalarında ekstra indirim fırsatları da sunulmaktadır.

Profesyonel bir SEO çalışması yaptırmak ve bunu en ucuz 2023 fiyatlarıyla karşılamak istiyorsanız sizlere Web Liman Ajansını öneriyoruz. Uzman kadro, onlarca firma referansı ve vizyoner çalışma yöntemleriyle kurumsal ve bireysel web siteleri kısa – orta – uzun vadede istenilen kitlelere ulaştırılıyor. 0 552 245 25 58 telefon numarasında ya da site üzerindeki form ile fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Biz Tozlu Bavul ailesi olarak SEO çalışmalarımızda Web Liman Ajansından destek alıyoruz. Sizlere de tavsiyemizdir.

İlginizi çekebilir: Türkiye’nin En İyi Karavan Kamp Alanları | 10 Harika yer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu