Güncel

Güncel Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023 | Kaç TL Oldu?

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 listesi yaz ayları yaklaşırken şimdiden belirlenmeye başladı. Her bahar ve yaz aylarında adrenalin tutkunlarının uğrak yeri olan yamaç paraşütü bu yıl da dolup taşmaya hazırlanıyor. Binlerce insan eşsiz doğa ve deniz manzarasına karşı havalanarak kendini bir kuş kadar özgür hissediyor. Siz de yıllardır yamaç paraşütü yapmayı istiyor ama erteliyorsanız bu yıl muhteşem doğa manzarası ile buluşabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü yapılan en gözde yerlerden birisi. Yerli ve yabancı çok sayıda tatilci Ölüdeniz’e gelmişken yamaç paraşütü de yapıyor. Burası orman, deniz ve gökyüzünün birleştiği en güzel noktalar arasında.

Uçan ekipler işinde uzman eğitmenler. Profesyonel bir ekiple birlikte uçuş gerçekleştiriyorsunuz. O nedenle risk faktörü neredeyse bulunmuyor. Size sadece uçsuz bucaksız maviliklerin üzerinde uçmanın tadını çıkarmak kalıyor.

fethiye-yamac-parasutu-fiyatlari-2023
Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 yılında da tatilciler tarafından araştırılmaya başlandı. Güncel listeye aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Yamaç paraşütünü uçmaya engel teşkil edecek herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir. Yükseklik korkusu yaşayan birçok insan bile burada uçmaya cesaret ederek bu korkularıyla baş etmeyi öğrenebiliyor. Bu adrenalini yaşayan kişiler neredeyse her yaz geldiklerinde bu ekstrem sporu tekrarlıyorlar. Babadağ Türkiye’deki yamaç paraşütüne en uygun sahalarında başında geliyor.

Güncel Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023 Listesi

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 yılı içerisinde yeni sezon için belirlendi. Yamaç paraşütünde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler ithal ürünler. Bu ürünlerin maliyetleri de oldukça yüksek fiyatlar. Ekipman maliyetleriyle orantılı her yıl Fethiye yamaç paraşütü 2023 fiyatlarına belirli oranda artış yapılıyor. Bu sezon fiyatları da şimdiden belli oldu.

Bu yaz tatilinde yamaç paraşütü yapmak isteyenler için fiyatları araştırdık, öğrendik ve aşağıdaki tabloda sizler için listeledik. Fiyatlar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olarak belirlenmiş. Aynı zamanda eşsiz manzaraya karşı bir hatıra fotoğrafınız olmasını istiyorsanız ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Babadağ’a ulaşım için teleferiği kullanmayı düşünüyorsanız da teleferik ücreti 80 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

fethiye-yamac-parasutu-fiyatlari-2023-1
Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

2023 – 2024 yılı Fethiye – Ölüdeniz – Babadağ yamaç paraşütü fiyat tarifesi:

TARİHFETHİYE YAMAÇ PARAŞÜTÜERKEK PİLOTKADIN PİLOT
2023Fethiye yamaç paraşütü tek kişi fiyatı1,650 TL – 1,850 TL1,850 TL – 2,000 TL
20232 kişi yamaç paraşütü fiyatı3,300 TL – 3,700 TL3,700 TL – 4,000 TL
2023Çocuklar için paraşütle atlama fiyatı1,650 TL – 1,850 TL1,850 TL – 2,000 TL
20233 kişilik yamaç paraşütü fiyatı5,000 TL – 6,650 TL5,500 TL – 6,000 TL
2023Muhafazakar yamaç paraşütü1,650 TL – 1,850 TL1,850 TL – 2,000 TL
2023Fotoğraf ve video çekim ücreti400 TL – 500 TL400 TL – 500 TL
2023Ulaşım ve transfer ücretiGÖRÜŞÜLÜRGÖRÜŞÜLÜR
2023Babadağ teleferik ücreti80 TL – 100 TL80 TL – 100 TL

Fethiye yamaç paraşütüyle yapılacak uçuşlarda erken rezervasyon her zaman hesaplı ve avantajlı olmaktadır. Sezonda yoğun uçuş takvimi yaşandığı için, uçuşlarda 10 ila 20 dolar arası ekstra maliyetler olabiliyor. Fethiye Ölüdeniz otel planlamanızı yaparken aynı anda yamaç paraşütü hizmetinde de yerinizi ayırtabilirsiniz.

Fethiye’de yamaç paraşütü çocuklara ücretsiz değil. Bu hizmette her yaştan çocuk için uçuş bedeli alınıyor. Çünkü hizmet açısında ciddi efor isteyen bir iş diyebiliriz. Fakat ekstra indirimlerin uygulandığı bazı durumlar da elbette var. Örneğin kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa bu etkinliğe ekstra %10 %20 indirim yakalayabiliyorsunuz. Ama bunun için de önceden rezervasyona başvurmak şart.

fethiye-yamac-parasutu-fiyatlari-2023-2
Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

Bu Yıl Fethiye’de Yamaç Paraşütüyle Atlama Ne Kadar Oldu?

Fethiye Babadağ Türkiye’de yamaç paraşütü için en gözde yerlerin başında geliyor. Buradan kalkışa geçebileceğiniz çok uygun bir pist alanı bulunuyor. Hava şartları bakımından da yamaç paraşütü yapmaya çok müsait. Uzun süre gökyüzünde kalarak cennet gibi doğayı seyre dalıyorsunuz. Eşsiz bir mavilik, yemyeşil orman eşliğinde uçuşunuzu tamamlıyorsunuz. İneceğiz alan da yine deniz kenarında kumsal alanı.

fethiye-yamac-parasutu-fiyatlari-2023-4

Geçen yıla oranla bir miktar Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2023 listesinde artış oldu. Tek kişi uçmayı düşünüyorsanız 1.650 TL ila 1.850 TL gibi bir bütçe ayırmanız gerekiyor. İki kişi yamaç paraşütü fiyatları ise 3.300 TL ile 3.700 TL arasında değişiyor. Belli bir yaş üzeri çocuklarda ailesinin onayı ile yamaç paraşütü yapabiliyor. Çocuklar için de paraşütle atlama ücreti 1.650 TL ile 1.850 TL arasında. Muhafazakâr kesim için de fiyatlar aynı aralıklarda. Hem erkek hem de kadın pilotlar ile uçuş gerçekleştirilebiliyor.

fethiye-yamac-parasutu-fiyatlari-2023-3

En İyi Fethiye Yamaç Paraşütü Firması 2023

Fethiye Ölüdeniz Babadağ pist alanında birçok firma bulabilirsiniz. İşinde uzman ve en iyi ekipmanlar ile sizi uçuran firmaların başında da Sky Fethiye geliyor. Buraya gelip uçuş ile ilgili bilgi alabilir, merak ettiklerinizi öğrenip uçuş için karar verebilirsiniz. Ekip tecrübesinin en yüksek olduğu Sky Fethiye yıllardır hiçbir teknik sorun yaşamadan sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kullanıcı yorumları, tavsiyeler ve uçuş puanları SKY Fethiye markasını işaret ediyor.

Fethiye bölgesindeki tatiliniz esnasında paraşüt aktivitesini deneyimlemek istiyorsanız güvenilir bir uçuş firmasına ihtiyacınız olacak. Araştırmalarımıza göre bölgenin en iyi yamaç paraşütü firması Sky Fethiye markasıdır. Deneyimli pilotları, en üst kalite uçuş ekipmanları ve hizmet politikalarıyla uçuş tutkunlarına güven veriyorlar. Ayrıca Fethiye yamaç paraşütü fiyatları da bölgeye oranla hesaplı ve makuldür. İletişim kurarak rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

İlginizi çekebilir: Gavur Mahallesi Sergisi Nerede? Ne Zaman Açık?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu