Güncel

Güncel Protez Tırnak Fiyatları 2023 | Ne Kadar Oldu?

Protez tırnak fiyatları 2023 yılında en çok araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Protez tırnak son yıllarda kadınların daha bakımlı görünmek için güzellik merkezlerinin kapısını sıkça çaldığı nedenlerden birisi… Renk renk desen desen tırnaklar oldukça dikkat çekiyor. Profesyonel ellerden çıktığında da ışıl ışıl ve bakımlı tırnaklara sahip olabiliyorsunuz. Birçok güzellik merkezinde protez tırnak işlemi yapılabiliyor.

Protez tırnak uzun süreli kullanım sağladığı içinde birçok kadın tarafından tercih ediliyor. Uygulandıktan sonra çıkma ve kolay kırılma yapmıyor. Protez tırnak kendi tırnağınızın üzerine uygulanan bir işlem. Tırnağın uzama hızına göre değişen bir kullanım süresine sahip protez tırnaklar yaklaşık olarak 3-4 hafta kadar kullanılabiliyor.

Ayrıca uzun süreli olarak kullanmak istemiyorsanız dilediğinizde çıkartabilirsiniz. Bu tamamen kişinin tercihine kalmış bir durumdur. Protez tırnak fiyatları 2023 yılında birçok güzellik merkezinde farklı fiyat listesi ile karşımıza çıkmaktadır.

protez-tirnak-fiyatlari-2023-1
Protez Tırnak Fiyatları 2023

Güncel Protez Tırnak Fiyatları 2023 Listesi

Protez tırnak ile ilgili en çok merak edilenlerden birisi de her tırnağa uygulanıp uygulanmadığıdır. Protez tırnak her tırnak tipine uygulanabilir. Kullanım süresi dolduğunda da mutlaka uygulanan merkezde çıkarılması gerekir. Evde çıkarılması zor bir işlemdir.

Kendi tırnağınıza zarar vermemesi için özel bir jel uygulanarak çıkarılması gerekir. O nedenle evde çıkarmak kendi tırnağınıza da zarar verebilir. Protez tırnak fiyatları 2023 listesi protez tırnağın rengine göre belirlenmez. Uygulanmasını istediğiniz renkler aynı fiyat ile ücretlendirilir. Fiyatlar uygulanan bakıma ve kalıcı ojeye göre değişiklik gösterir. Güncel protez tırnak listesi içerisinde en uygun fiyatlı yerleri sizler için araştırdık ve listeledik.

2023 yılında en ucuz protez tırnak uygulaması fiyat tablosu:

TARİHPROTEZ TIRNAK İŞLEMİFİYATI
2023Protez tırnak bakımı300 TL – 350 TL
2023Protez tırnak + oje işlemi350 TL – 400 TL
2023Protez tırnak + oje + manikür460 TL – 510 TL
2023Protez tırnak + pedikür işlemi390 TL – 420 TL
2023Protez tırnak çıkarma işlemi100 TL – 130 TL
2023Tırnak güçlendirme fiyatı250 TL – 290 TL
2023Jel protez tırnak fiyatı450 TL – 550 TL
2023Ayak protez tırnak işlemi300 TL – 370 TL

*rakamlar firmadan firmaya göre değişecektir.

protez-tirnak-fiyatlari-2023-2
Protez Tırnak Fiyatları 2023

a)      İstanbul Protez Tırnak Fiyatı 2023

İstanbul’da protez tırnak için tercih edebileceğiniz çok sayıda güzellik merkezi bulabilmeniz mümkün. Birçok kuaför içinde de uygulanan bu işlemi dilediğiniz güzellik merkezinde de yaptırabilirsiniz. Protez tırnak işlemi yapılan bu merkezlerde aynı zamanda manikür pedikür cilt bakımı gibi birçok işlem de yapılabiliyor. İstanbul Protez tırnak fiyatları 2023 sezonunda en uygun 350 TL en yüksek olarak da 550 TL gibi fiyatlara yaptırabilirsiniz. Kendi tırnaklarınıza zarar vermeden yapılan bu işlemi sık aralıklarla da tekrarlayabilirsiniz.

Tırnaklarınızın zarar görmeme sebebi ise protez tırnak işleminde kendi tırnağınızın üzerinin tamamen kapatılmamasıdır. Protez tırnak işlemi tırnağınızın ucuna uygulanan bir işlemdir. Sağlıklı tırnağa herhangi bir zarar vermez.

b)      Ankara Protez Tırnak Fiyat Listesi 2023

Protez tırnak kadınlar arasında son yıllarda oldukça trend olduğu için her büyük şehirde protez tırnak merkezine rastlamak mümkün. Ayrıca protez tırnak merkezleri son derece hijyenik ve kadınların rahat etmesi için hazırlanmış mekanlar. Protez tırnak fiyatları 2023 Ankara listelerine baktığımızda en uygun protez tırnak fiyatı 200 TL. En yüksek protez tırnak fiyatı ise 450 TL’dir. Birçok işlemin yapıldığı bu merkezlerde memnun ayrılmanız için her ayrıntı da düşünülmüş. Modern mobilyalar ve dekoratif ürünlerle dizayn edilmiş bu mekanlar gelen herkesin bakım dışında göz zevkine de hitap ediyor.

c)      İzmir Kalıcı Protez Tırnak Fiyatı 2023

İzmir’de protez tırnak yaptırabileceğiniz çok sayıda güzellik merkezi bulabilirsiniz. Cilt bakımı yapan merkezler ya da bayan kuaförlerinde de bu hizmete artık kolay yoldan ulaşabilirsiniz. İzmir’de kalıcı protez tırnak işlemini yaptırmak istiyorsanız en düşük 250 TL, en yüksek ise 500 TL’ye yaptırabilirsiniz. Genel olarak protez tırnak fiyatları 2023 / 2024 sezonu bu şekilde. Tercih edeceğiniz merkezde bu işlemi gerçekleştirmeden önce mutlaka randevu alıp gitmelisiniz. Aksi takdirde uzun saatler beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Jel Protez Tırnak Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Tercih ettiğiniz güzellik merkezine göre değişiklik gösteren jel protez tırnak fiyatları 2023 yılına gelindiğinde belli oranda arttı. Jel protez fiyatları sabit bir ücret üzerinden belirlenmediği için her işletmenin kendine özel fiyat listesi bulunmaktadır. Geçen yıl 350 TL olan jel protez tırnak fiyatları 2023 yılında 450 TL olarak güncellenmiştir. Ayrıca jel tırnak evde sökümünün yapılamayacağı bir işlemdir. Jel protez tırnak sökümü ücretleri de 2023 yılında 150 TL olarak güncellenmiştir.

protez-tirnak-fiyatlari-2023-3
Protez Tırnak Fiyatları 2023

2023’ün En Güzel Protez Tırnak Modelleri

Protez tırnaklar arasında çok sayıda alternatif sunulabilir. Mat renkler tercih edilebileceği gibi neon renkler de kullanılabilir. 2023 yılında özellikle ışıltılı tonlar da çok moda. Tırnak üzerine uygulanan ışıltılı taşlar, geometrik desenler de çok trend olacak. Işıltıdan hoşlanmayıp, sadelikten yana olanlar için de şeffaf ve ten rengi tonlar da çok hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Tırnak ucu olarak da küt veya oval tırnak şekillerini tercih edebilirsiniz.

Tırnak, bir insanda hem sağlık yönünden önemlidir hem de görünüm açısında değerli bir yerdir. Bakımlı tırnaklar ile sağlıklı ve zarif olmak mümkündür. Siz de sağlam ve zarif bir tırnak yaptırmak istiyorsanız bölgenizdeki en iyi protez tırnakçı ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

İlginizi çekebilir: Şirince’de Gezilecek Yerler | 1 Günde Şirince Gezisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu