Aktif YaşamEtkinlik Takvimi

Güncel İzmir Ücretsiz Konserler 2023 Takvimi | Kimler Var?

İzmir ücretsiz konserler 2023 takvimiyle yine dolu dolu bir eğlence sunuyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dizgin geçecek gibi görünüyor. Ücretsiz konser delince ilk akla gelen şehirlerden birisi de İzmir. Nerdeyse her ay bir etkinlik düzenleniyor ve halkın eğlenmesi ve kafasını dağıtması amaçlanıyor. Ücretsiz konserler sayesinde tüm gençler hem etkinlik yapmış oluyor hem de sosyalleşiyorlar.

İzmir de yıl içerisinde düzenlenen festivaller, bayram kutlamaları sebebiyle çok sayıda etkinlik düzenleniyor. Ve herkesin eğlenip coşabilmesi için bu organizasyonlar ücretsiz gerçekleştiriliyor. Bu yıl İzmir ücretsiz konserler 2023 takviminde çok sayıda ünlü isim yer alacak. Canlı olarak dinleme fırsatı bulacağınız bu isimler arasında kimler yok ki?

izmir-ucretsiz-konserler-2023-2024-1
İzmir Ücretsiz Konserler 2023

Gençlerin hayranı olduğu Gazapizm, her konseri ayrı bir keyif olan Ceyla Ertem, pop müzik severlerin hayranı olduğu Murat Dalkılıç, Türk sanat müziği sevenler için de Muazzez Ersoy konserleri sizlerle olacak. Elbette ki sadece konserler bu sanatçılarla da sınırlı değil. Daha pek çok isim İzmir ücretsiz konserler 2023 takviminde yer alacak.

Konsere gitmek istiyorum ama bütçe ayıramıyorum diyenler için ayrıntılı konser listesini sizler için hazırladık. Aşağıdaki tablodan sahne alacak olan sanatçılara ve mekânlara ulaşabilirsiniz. Konserler sadece yaz aylarıyla da sınırlı değil. Eylül ve Ekim aylarında da hayranı olduğunuz sanatçıları dinlemeye devam edeceksiniz. İşte ayrıntılar…

izmir-ucretsiz-konserler-2023-2024-2
İzmir Ücretsiz Konserler 2023

Güncel İzmir Ücretsiz Konserler 2023 Takvimi Belli Oldu

Güncel İzmir ücretsiz konserler 2023 takvimi yaz ve sonbahar ayları için belli oldu. Birçoğunun Havagazı Fabrikasında gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Milli bayramlarda da muhteşem organizasyonlar düzenlenecek. Bugüne kadar Tarkan, Gülşen gibi çok sayıda ünlü ismi ağırlayan İzmir de yeni etkinlik takvimi de göz dolduruyor. Hayata kısa bir mola verip, kendinize zaman ayırmak istiyorsanız bu İzmir konserleri tam da size göre. Gelin hep bir ağızdan en popüler şarkılara eşlik edelim.

izmir-ucretsiz-konserler-2023-2024-3
İzmir Ücretsiz Konserler 2023

2023 – 2024 sezonunda İzmir ücretsiz konserler takvimi:

TARİHİZMİR’DE ÜCRETSİZ KONSERLERMEKANPUAN
Ağustos 2023Muazzez Ersoy KonseriBozalan Köyü10/9.8
Ağustos 2023Ücretsiz Murat Dalkılıç konseriBozalan Köyü10/9.8
Ağustos 2023Cenk Telkıvıran OrkestrasıHavagazı Fabrikası 
Eylül 2023Ücretsiz Ozbi konseriHavagazı Fabrikası10/9.8
Eylül 2023Ücretsiz Ceylan Ertem konseriHavagazı Fabrikası10/9.8
Eylül 2023Ücretsiz Tezgah konseriHavagazı Fabrikası10/9.8
Eylül 2023Ücretsiz Haluk Levent konseriHavagazı Fabrikası10/9.8
Ekim 2023Ücretsiz Gazapizm konseriHavagazı Fabrikası10/9.8
Ekim 2023Il Divo konseriBornova10/9.8

 

izmir-ucretsiz-konserler-2023-2024-4
İzmir Ücretsiz Konserler 2023

1.      Ücretsiz İzmir Muazzez Ersoy Konseri 2023

Türk sanat müziğinin efsanevi ismi Muazzez Ersoy’un sahnelerini bilmeyeniniz yoktur. Dinleyenlerine tam bir müzik ziyafeti yaşatan sanatçı güçlü sesiyle en güzel sanat müziği şarkılarını seslendirmek için geliyor. Nostalji sevenlerin kaçırmaması gereken bu konserin ful doluluk oranına ulaşması bekleniyor. Yılların eskitemediği sanatçı İzmir ücretsiz konserler içerisinde büyük ilgi gören konserlerden birisi olacak. Ağustos ayında Bozalan köyünde sahne alacak olan sanatçı tüm dinleyenlerine eşsiz bir gece yaşatacak gibi görünüyor.

2023 Eylül Dönemi İzmir Ücretsiz Konser Listesi

2023 Eylül dönemi İzmir ücretsiz konser listesi şimdiden açıklandı. Sevdiğiniz sanatçıların listesine aşağıdan ulaşıp, konserde yerinizi alabilirsiniz. Rap sevenlerin ilgiyle beklediği Ozbi, her konseri hayranlıkla dinlenen Ceylan Ertem, halkın sanatçısı ve unutulmaz şarkıların sahibi Haluk Levent gibi pek çok ünlü isim Eylül ayında sahne alacak. Listede yer alan sanatçıları daha önce dinleme fırsatınız olmadıysa ünlüler ayağınıza kadar geliyor. Gelin eylül ayı ücretsiz konser listesine birlikte göz atalım.

2023 yılı Eylül ayında İzmir’de ücretsiz konserlerin takvimi:

 • Ücretsiz Ozbi konseri – Eylül 2023
 • İzmir ücretsiz Ceylan Ertem konseri – Eylül 2023
 • Ücretsiz Tezgah konseri – Eylül 2023
 • Ücretsiz Haluk Levent konseri – Eylül 2023
 • İzmir ücretsiz Sefo konseri (Netleşmedi)
 • İzmir ücretsiz Cengiz Kurtoğlu konseri (Netleşmedi)

2.      Ücretsiz İzmir Haluk Levent Konseri (Eylül 2023)

Ücretsiz İzmir konserleri içerisinde belki de en çok beklenen isim Haluk Levent. Sahne performansıyla göz dolduran sanatçı yıllar önce çıkarmış olduğu şarkılarla halen ilgiyle dinleniyor. Siz de geçmişe dönük bir nostalji yaşamak ve gençlik şarkılarınızı hep bir ağızdan söylemek istiyorsanız bu konseri listenize ekleyin. Eylül ayında sahne alacak olan sanatçı Havagazı Fabrikasında sevenleriyle buluşacak.

2023 Ekim Dönemi İzmir Ücretsiz Konser Listesi

Ekim ayında da İzmir’de pek çok ücretsiz konser organizasyonu planlanıyor. Henüz sanatçı listesi netleşmemekle birlikte bayram etkinliğinde ve diğer günlerde pek çok ünlü ismin İzmirlilerle buluşturulması planlanıyor. Netleşmemiş ancak gelmesi muhtemel listeyi de sizler için aşağıda listeledik. Konserler netleştiğinde tam listeye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Görünen o ki konserler sonbahar hatta kış döneminde bile devam edecek.

2023 yılı İzmir’de Ekim ayı ücretsiz konser listesi:

 • İzmir ücretsiz Gazapizm konseri – Ekim 2023
 • İzmir ücretsiz Ceylan Ertem konseri – Ekim 2023 (Netleşmedi)
 • İzmir ücretsiz Levent Yüksel konseri – Ekim 2023 (Netleşmedi)
 • İzmir ücretsiz Erol Evgin konseri – Ekim 2023 (Netleşmedi)
 • İzmir ücretsiz Derya Uluğ konseri – Ekim 2023 (Netleşmedi)
 • İzmir ücretsiz Cem Adrian konseri – Ekim 2023 (Netleşmedi)

3.      İzmir Ücretsiz Gazapizm Konseri (Ekim 2023)

Gazapizm popüler şarkıları, dizi müzikleriyle hayranlarından büyük ilgi görüyor. Ekim ayı İzmir ücretsiz takviminde yer alan grubun konserine ilginin büyük olması bekleniyor. Coşkunun ve eğlencenin dinamizminin yüksek olacağı konserde bir dakika bile yerinizde duramayacaksınız. Havagazı Fabrikasında gerçekleşmesi beklenen konser için takviminizi ayarlayın. Çünkü bu konser kaçmaz.

İzmir Ücretsiz Konserler Hakkında Sık Sorulan Sorular

İzmir ücretsiz konserler hakkında pek çok merak edilen soru oluyor. Konser takviminizi ayarlamadan önce aklınıza takılan sorulara burada yanıt bulabilirsiniz. Sizlere de yol gösterici olması açısından ücretsiz konserlerle ilgili sık sorulan sorulara aşağıda hazırladığımız başlıklarda yanıt bulmaya çalıştık. İşte sık sorulan sorular ve yanıtları…

izmir-ucretsiz-konserler-2023-2024-5

a)     Bu Ay İzmir’de ücretsiz konser var mı?

Tüm yaz dönemi boyunca İzmir’de ücretsiz konserler devam etti. Ağustos ve eylül aylarında da ücretsiz konserler elbette var. Bu ay ki ayrıntılı konser listesine yukarıda hazırladığımız etkinlik tablosundan ulaşabilirsiniz.

b)     İzmir’de bedava konser nerede olur?

İzmir’de bedava konserler pek çok yerde veriliyor. Büyük etkinlikler için Gündoğdu Meydanı kullanılırken, diğer ücretsiz konserlerin pek çoğu Havagazı Fabrikasında gerçekleştiriliyor. Bazı konserler için de Bornova semti tercih edilebiliyor.

c)      İzmir ücretsiz konserinde yaş sınırı var mı?

İzmir ücretsiz konserler halk için düzenlenmektedir. Dileyen herkesin katılım sağlayabildiği konserlere aileyle birlikte olmak şartıyla tüm yaş grupları katılım sağlayabiliyor. Herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor.

d)     İzmir’de konsere giderken ne giyilir?

İzmir yaz aylarında sıcaklığın yüksek olduğu şehirlerden birisi. O nedenle giderken rahat edebileceğiniz giysileri tercih etmeniz önemli. Sonbahar aylarında yanınızda ince bir hırka bulundurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Güncel İzmir Fuar Konserleri 2023 Takvimi | Hangi Konser?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu