Özgürlük, bir ayağı yolda olmaktır.

İzmir Yüzme Havuzu Fiyatları 2023 | Giriş ve Kurs Ücretleri

İzmir yüzme havuzu fiyatları 2023 listesi yakın zaman önce açıklandı. Bölgedeki kapalı yüzme havuzları su sporunu seven bireyler için yılın dört mevsimi tercih ediliyor. Şehirde bu talebi karşılayacak çok güzel olimpik kapalı yüzme alanları bulunmaktadır. Belediye tesislerine günlük giriş ücreti 50 – 80 TL aralığında değişiyor. Öğrenci ve çocuklar ise ortalama 30 – 60 TL aralığında giriş yapıyor. 2023’te İzmir bölgesindeki yüzme havuzlarına giriş fiyatları ne kadar? diye araştıranlar için bir yazı oluşturduk.

İzmir’de bulunan kapalı yüzme havuzları yazın ve kışın açık faaliyet gösteriyor. Bireyler tek kişi ya da çocuklarıyla birlikte güzel bir aktivite için yüzme faaliyeti iyi seçenekler arasında. Şehirde de hemen her büyük ilçede olimpik havuzlar bulunmaktadır. Giriş ücretleri ise günlük, aylık ve yıllık olarak temin edilir. Kimi tesiste de yüzme kursu verilmektedir. 6 ile 17 yaş arasındaki çocuklar özel havuzlarda 100 TL civarıyken belediye tesislerinde 30 TL’den başlar. Keza, yetişkinler de günlük 70 TL’den girebilmektedir.

izmir-yuzme-havuzu-fiyatlari-2023
İzmir Yüzme Havuzu Fiyatları 2023

Güncel İzmir Yüzme Havuzu Fiyatları 2023 Listesi

İzmir’de yapılacak çok sayıda aktivite var. Fakat sağlıklı bir yaşam ve keyifli bir aktivite için öne çıkan seçeneklerden biri de yüzme havuzlarıdır. Soğuk kış günlerinde dahi kapalı tesislerde konforlu bir şekilde yüzme faaliyeti icra edilebilmektedir. Elbette İzmir yüzme havuzu fiyatları 2023 yılında öncelikli araştırma konusu. Ortalama giriş fiyatı 60 TL olsa da havuz yerlerinin detaylı tarife tablosu merak edilmektedir.

2023’te İzmir bölgesindeki yüzme havuzları giriş fiyatları:

  • 2023 İzmir Ege üniversitesi olimpik yüzme havuzu fiyatı – 35 TL *tam
  • 2023 yılı Alsancak yüzme havuzu fiyatı – 90 TL
  • İzmir’de 2023 yılı Bornova Aşık Veysel olimpik havuz fiyatı – 45 TL
  • Karşıyaka Belediyesi olimpik havuz giriş fiyatı – 50 TL
  • Buca Belediyesi yüzme havuzu fiyatı – 40 TL
  • İzmir Narlıdere olimpik havuz fiyatı – 60 TL

*fiyatlar dönemsel değişiyor, güncel rakamlar için telefonla tesisi arayınız.

izmir-yuzme-havuzu-fiyatlari-2023-1
İzmir Yüzme Havuzu Fiyatları 2023

a)      Ege Üniversitesi Yüzme Havuzu Fiyatı 2023

Üniversite bünyesinde yer alan ve sabah 08:00 akşam 20:00 saatleri arasında açık olan Ege Üniversitesi yüzme havuzunun 2023 fiyatı yetişkinler için 50 TL, çocuk bireyler ve öğrenciler için de 25 TL’dir. Aylık giriş fiyatları ise 110 TL’den başlar ve 600 TL’ye kadar ilerler. Üniversite personeli ve öğrencileri daha uygun fiyatlardan yüzme havuzunu kullanabiliyor. Ayrıca talep edilirse aylık yüzme kursları da düzenlenmektedir.

Tesis Detay

b)      İzmir Aşık Veysel Yüzme Havuzu Fiyatları 2023

İzmir Bornova’da yer alan Aşık Veysel yüzme havuzu, son yıllarda bölge halkı tarafından büyük rağbet görmeye devam ediyor. İzmir yüzme havuzu fiyatları 2023 araştırmalarında da başı çekmektedir. 16 metre ene sahip bu tesise girmenin bedeli yetişkinler için 45 TL olarak belirlendi. Öğrenciler 30 TL gibi indirimli bir ücret ile girebiliyor. Dönemsel yüzme kursları da düzenleniyor. 500 ile 800 TL arasında değişmektedir.

Tesis Detay

c)      Karşıyaka Belediyesi Yüzme Havuzunun 2023 Fiyatı

Karşıyaka Belediyesi yüzme havuzu her yaş grubundan kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor. 2022 yılı havuza giriş fiyatları da tahmini olarak belirtmek mümkün. Zira dönem içinde sürekli değişkenlik oluyor. Karşıyaka Belediyesi olimpik yüzme havuzu 2023 fiyatları 40 TL’den başlıyor. Öğrenci ve çocuklar indirimli giriyor. Yani 30 TL’ye tekabül eden bir rakam vererek yüzmek mümkün. Zamanla bu rakamlarda değişkenlik olabilir.

Tesis Detay

d)      2023 Yılı Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Fiyatı

Burası yarı olimpik bir tesis. Çocuklar ebeveynleri ile birlikte girebiliyor. Diğer bir seçenek de kurs ile çocuklar havuzu kullanabilmektedir. Haftanın 7 günü de açık. 2023 yılı içerisinde giriş fiyatları da yetişkin 40 TL, öğrenci 30 TL, şehit ve gazi ailelerinden de ücret alınmıyor. Ayrıca Belediye personelleri de burayı ücretsiz olarak kullanıyor. Güncel rakam için Belediye ile iletişim kurmanız önerilir.

Tesis Detay

e)      Narlıdere Olimpik Yüzme Havuzu Fiyatları 2023

İzmir yüzme havuzu fiyatları 2023 listesinde Narlıdere’deki olimpik havuz tesisi sık araştırılıyor. Bu yıl Narlıdere’de tam giriş ücreti 60 TL civarlarında görülmektedir. Yine öğrenci bireyler için de 35 TL rakamı öne çıkmaktadır. Belediyeyi arayarak anlık giriş fiyatı da öğrenilebilir.

 

İlginizi çekebilir: Türkiye’nin En İyi Karavan Kamp Alanları | 10 Harika yer

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

En Çok Okunan Yazılar