Aktif YaşamKadın

Kadın Kuaför Fiyatları 2023 | Kesim, Ombre, Kaynak, Boya

Kuaför fiyatları 2023 yeni yıla girerken birçok kadının merak konusu olmaya başladı bile. Bakımına önem veren kadınlar boya, saç bakımı, manikür, pedikür ve daha birçok işlem için kuaförleri ziyaret ediyor. Son dönemlerde artan kuaför fiyatları sebebiyle de gitmeden önce her birimiz fiyat araştırması yapıp ona göre kuaförleri ziyaret ediyoruz. Yapılan her işleminde fiyatı aslında kuaförlere göre değişiklik gösteriyor. Tek tip bir fiyat politikası ne yazık ki uygulanmıyor.

Kuaför fiyatları 2023 yılında diğer yıllarda olduğu gibi semte göre ya da popülerliğe göre de değişiklik gösterebiliyor. Kadınların son yıllarda kuaförlerde en çok tercih ettiği işlemlerin başında da mikro kaynak, ombre, tırnak işlemleri yer alıyor. Dış güzelliğine önem veren kadınlar bu tür işlemler için sık sık kuaförlerin kapısını çalıyorlar. Güzel olmak her kadının hakkı elbette. Siz de yeni yıla güzel ve bakımlı girmek istiyorsanız, kuaföre gitmeden önce yeni yılın fiyat listesine yazımızı okuyarak bir göz atın.

kuafor-fiyatlari-2023
Kuaför Fiyatları 2023

En Uygun Kuaför Fiyatları 2023 Listesi

Yükselen kuaför fiyatları her kadını gitmeden önce artık düşünmeye, hesap yapmaya itiyor. Yaptıracağınız işlem için çok yüksek paralar ödemek istemiyorsanız, tercih edeceğiniz kuaförü iyi seçmeniz gerekiyor. Lüks bir semtte yer alan kuaförlerin fiyatları ne yazık ki dudak uçuklatıyor. Peki, uygun fiyatlı kuaförler de fiyatlar hangi aralıktan başlıyor?

2023’te Kuaför fiyatları listesinde yaptıracağınız işlemlerin en uygun listesi:

 • 2023 kuaförde saç kesim fiyatları – 100 TL
 • 2023 kuaför ombre fiyatları – 300 TL
 • 2023 Mikro kaynak fiyatları – 1,500 TL
 • 2023 kuaför gelin saçı fiyatları – 1,500 TL
 • 2023 Dip Boya fiyatları – 250 TL
 • 2023 Saç Bakımı fiyatı – 250 TL
 • 2023 Saç boyama fiyatları – 250 TL
 • 2023 Sir / Ağda fiyatları – 200 TL
 • 2023 Kulak arkası saç boyama fiyatları – 150 TL
kuafor-fiyatlari-2023-1
Kuaför Fiyatları 2023

a)      Kuaförde Kadın Saç Kesim Fiyatı 2023

Saç kesimi biz kadınların kuaför ziyareti için en sık uğradığımız işlemlerden birisidir. Hava şartları, yanlış tarama, yüksek ısıda saç düzleştirme gibi etkenlerle saçlar artık eskisine göre daha kolay yıpranma gösterebiliyor. Kırılan saçlar kesilmediğinde de bakımsız bir görünüme sebep olabiliyor. O nedenle düzenli aralıklarla saç kestirmek gerekiyor.

Her yıl değişen kuaför fiyatları 2023 arasında saç kesim fiyatlarının aralığını sizler için araştırdık. Genellikle mahalle kuaförlerini tercih ettiğinizde en düşük olarak saç kesim fiyatı, 100 Liradan başlıyor. Ancak popüler kuaförlerde bu fiyatlar 200 Lira gibi fiyatları da bulabiliyor. Aslında yapacağınız kuaför tercihine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor.

b)      Bayan Ombre 2023 Fiyatları

Ombre son yıllarda en revaçta olan işlemlerde ilk sıralarda yer alıyor. Sarı saçın ışıltısı ile dikkat çekmek isteyenler sık ombre ya da paket işlemleri için kuaför arayışına giriyor. Ombre işinin ehli yerlerde yapılmadıkça kötü sonuçlar almanıza sebep olabiliyor. Hatta saçlar yanıp, kopabiliyor. O nedenle bu işlem için işinin ehli yerlere yaptırmakta yarar var.

Kuaför fiyatları 2023 listesindeki ombre işlemleri için, en az 300 Lirayı en fazla da 1000 Lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Bazı kuaförler yıl içerisinde uygun fiyatlı kampanyalar ile ombre fiyatlarını 300 Liralara kadar düşürebiliyor. Devir ekonomi devri olunca da bu kampanyaları takip etmek gerekiyor.

c)      2023 Yılı Kadın Mikro Kaynak Fiyatları

Kadınların en büyük saç sorunlarından birisi de uzamayan saçlar ya da fazla işlem görüp kopup yanan saçlardır. Mikro kaynak bu sorunu artık ortadan kaldırıyor. Gerçek saçtan yapılan mikro kaynak fiyatları gramajına ve adetine göre değişiklik gösterir. 100 gram saçta yaklaşık 300 – 350 adet saç bulunur. Mikro kaynak fiyatları da 1250 lira ile 2000 lira arasında değişiklik gösterir. Bu yöntem ile yapılan saçlarda kopma olmaz. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir uygulamadır. Bakımı yapılan saçlar uzun süreli kullanılabilir.

d)      Kuaförlerin 2023 Gelin Saçı Yapma Fiyatları

Kuaför fiyatları 2023 arasındaki merak konusu olan fiyatlardan birisi de gelin saçı. Paket fiyat uygulanan gelin saçı fiyatları arasında makyaj, saç, manikür, pedikür de yer alıyor. Kuaförler gelin saçı fiyatlarını sezon gelmeden belirliyorlar. Bu paket fiyatlar arasında 1000 lira olanlar da var. 3000 lira olanlar da. Yeni sezonda gelin saçı yapma fiyatları taban fiyat olarak 1000 lira en yüksek 3000 lira arasında değişiklik gösteriyor.

e)      Kadın Ağda Sir Fiyat Listesi 2023

Ayda en az bir kez kadınların kuaföre gitme sebeplerinden birisi de sir ağdadır. Sadece bu işlemi yapan mekanlarda bulunmakta. Sir ağda yarım işlem veya tam işlem olarak yapılmaktadır. En ucuz 100 lira en fazla 350 lira arasında bir fiyat uygulanmaktadır. Genellikle her kuaförde sabit ücret uygulanan bu işlem bölgesel olarak değişkenlik göstermektedir.

Kuaför Dip Boya Fiyatları 2023

Saç boyalarındaki artış ne yazık ki kuaför fiyatları 2023 listesini de etkiledi. Artan maliyetler sebebiyle dip boyası fiyatları da geçtiğimiz yıla oranla arttı. Dip boyama uygulanacak renklere göre değişiklik gösteren bir işlem. Örneğin: sarı bir dip boyası yapılacaksa açma işlemi uygulandığı için fiyatlar açma yapılmadan uygulanan dip boyama işlemine göre daha yüksek. Normal bir saç dip boyama 200 lira ile 300 lira arasında değişirken, açma uygulanan dip boyama 300 ile 500 lira arasında değişebiliyor.

kuafor-fiyatlari-2023-2
Kuaför Fiyatları 2023

f)       Kuaförde Kulak Arkası Saç Boyama Fiyatı 2023

Kulak arkası saç boyama kulağınızın arkasından bir tutam saç alınarak uygulanan bir işlem. Genellikle marjinal renklerden hoşlananların tercih ettiği bir uygulama. Kulak arkası boyama da birçok aykırı renk de tercih edilebiliyor. İddialı saçlardan hoşlananlar için alternatif bir tercih olabiliyor. Bu işlem uygulanacak saçın miktarına göre değişiyor. Kulak arkası saç boyama fiyatları 100 lira ile 300 lira arasında değişiyor.

g)      2023’te Kuaförde Kadın Saç Boyama Fiyatı

Kuaför fiyatları 2023 listesine kadınların sıkça gittiği saç boyama fiyatları ile son verelim. Bu konuda her kuaförün neredeyse farklı bir fiyat politikası bulunuyor. Bununda sebebi, kullanılan malzemenin kalitesi. Kaliteli boya kullanan kuaförler diğer kuaförlere göre yüksek fiyat politikası uyguluyor.

2023 kadın saç boyama fiyat listesi:

 • Uzun saç düz renk boyama: 500 ile 700 lira arasında
 • Kısa saç düz renk boyama: 300 ile 500 lira arasında
 • Uzun saç açma uygulayarak boyama: 600 ile 1000 lira arasında
 • Kısa saç açma uygulayarak boyama: 500 ile 700 lira arasında değişiklik gösteriyor.

Kuaförde Dip Boya-Açma Fiyatları 2023

Kuaförde dip boya açma fiyatları 2023 yılı içerisinde değişiklik gösterdi. Saç dip boyanızı açık tonlarda ya da sarı yaptırmak istiyorsanız mutlaka dip boya işlemi öncesi dip açma yapmak gerekir. Sarı dip boyamada dip açma yapılmazsa saçta bakırlaşmalar meydana gelebilir. O nedenle açık ton bir dip boyama için saç dibinizin doğru açılması gerekir. Tam açılmayan dip boyama üzerine yapılan işlemler sonrası saçınız birkaç yıkama sonrasında bakırlaşmaya başlayacaktır.

kadin-kuafor-fiyatlari-2023-33
Kadın Kuaför Fiyatları 2023

Böyle bir görüntü de göze hiç hoş görünmez. Açma yaptırmadan yapılan dip boya fiyatları 250 TL ila 400 TL arasında değişirken, dip açma ve boyama yapıldığında bu fiyatların 900 TL-1.200 TL arasında değiştiği görülmektedir. Dip açma yapılırken de işinde uzman kişilerin yapması önemlidir. Aksi takdirde saçınızda yıpranma hatta kopma gibi durumlar yaşanabilir.

kadin-kuafor-fiyatlari-2023-22
Kadın Kuaför Fiyatları 2023

İlginizi çekebilir: Türkiye’nin En İyi Karavan Kamp Alanları | 10 Harika yer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu