Havuz & AquaparkGezi Rehberi

Konya Aquapark Güzel mi? | Konya Aquapark Fiyatları 2024

Konya Aquapark tesisinin özellikleri ve giriş fiyatı 2024 yılının merak edilen konusudur. Aquapark, 2015 yılında hizmete girmiş muhteşem bir sosyal tesistir. Gelen misafirlerine sınırsız eğlence sunan su kaydırağı havuzu “aileye özel” konseptiyle yaz aylarının vazgeçilmezi. Türkiye’de ilk kez erkek ve kadınlara iki farklı mekânda hizmet veren işletme misafirlerinin eğlenirken rahat etmesine de önem veriyor. Ülkemizde tesettür aquaparkı anlayışıyla yola çıkan ilk işletme burasıdır.

Konya Aquapark fiyatları 2024 listesi de yaz aylarının gelip, havuz sezonunun açılmasıyla güncellendi. 8 yıldır farklı konseptiyle dikkat çeken işletme kadınların ayrı erkeklerin ayrı kullanabileceği su kaydırağı havuzlarıyla müşterilerin memnuniyetine sunulmuş. Tesis içerisindeki su kaydıraklarında sadece yetişkinler düşünülmemiş ailece geldiğinizde çocuklarınızın da eğlenebileceği çocuk havuzları da bulunuyor.

konya-aquapark-1

Tesis içerisinde ziyaretçilerin can güvenliği de düşünülmüş. Can kurtaranlar sahip oldukları temel bilgilerle sizin can güvenliğinizden sorumlu. Bu sayede çocuklarınız gönül rahatlığıyla havuzlarımızda vakit geçirebilirler. Konya Aquapark içerisinde yiyecek içecek alabileceğiniz restoran bölümü bulunuyor. O nedenle tesis içerisine dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmemesi rica ediliyor.

Havuz için aylık veya sezonluk üyelikleri de tercih edebilirsiniz. Böylece çok daha uygun fiyatlara tatil boyunca gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Özellikle hafta sonlarında çocuklarınızla keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Havuz içinde bone zorunluluğu bulunduğu için yanınızda bulunmuyorsa girişte bone satın alabilirsiniz. Farklı konsepte sahip Konya Aquapark ile ilgili merak edilenleri de sizler için araştırdık. Gelin tesis ile ilgili bilinmeyenlere, merak edilenlere birlikte bir göz atalım. İşte merak edilen bilgiler…

Konya Aquapark Tesisi Hakkında Merak Edilen Bilgiler (2024)

Konya Aquapark Tesisi Türkiye’de ilk kez uygulanmış farklı konseptiyle dikkat çeken bir tesis. Bu tesis ile ilgili merak ettiğiniz pek çok şey olabilir. 2024 yılında güncellenmiş bilgileriyle merak edilenlerini sizler için yazdık. Aşağıdaki başlıklarda tesis ile ilgili merak edilenlere cevap bulabilirsiniz.

konya-aquapark-2
Konya Aquapark

A.     Konya Aquapark Telefon Numarası

Konya Aquaparka iletişim sağlayabilmek için telefon numarası: 0 332 263 0263. Aynı zamanda web sitemizden de kolayca bir tıkla iletişim sağlayabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de mesaj yoluyla 24 saat bilgi alabilmeniz mümkün.

B.     Konya Aquapark Açık Olduğu Gün ve Saatler

Haftanın 7 günü açık olan işletmenin açılış saatleri sabah: 09.00 kapanış saatleri ise: 19.00’dır. Sabah açılış saatiyle giriş yaparak günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Birçok Aquapark kapanış saatlerine göre de daha esnek çalışma saatlerine sahiptir.

C.      Konya Aquaparkın Adresi ve Haritadaki Konumu

Konya Aquaparka kolayca ulaşabilmeniz için adres bilgilerimiz: Yazır Mahallesi Gülsarayı Sokak Selçuklu Toki Konutları Karşısı (Garanti Konutları İçi) Beyhekim Devlet Hastanesi yolu üzeri. Selçuklu/Konya Giriş Azra Tatil Köyü

Güncel Konya Aquapark Fiyatları 2024 Listesi Belli Oldu

Güncel Konya Aquapark fiyatları 2024 listeleri açıklandı. Bu yıl geçtiğimiz yıllara oranla fiyatlarda artış olsa da diğer su kaydırağı havuzlarıyla kıyaslandığında giriş ücretlerinin daha makul fiyatlarda tutulduğu görülmektedir. 0-3 yaş arası çocuklardan ücret almayan işletme, 4-10 yaş çocuklar için de indirimli tarife uyguluyor.

konya-aquapark-fiyatlari-2024-1
Konya Aquapark Fiyatları 2024

Yetişkin giriş ücreti de 250 TL ila 300 TL arasında belirlenmiş. İşletmenin ücretsiz otoparkı da bulunuyor. İşletmeyle ilgili diğer fiyatlar için aşağıda hazırladığımız tabloyu ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Restoran bölümü menü fiyatları da aşağıda hazırladığımız tabloda belirtilmiştir. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

2024 yılı yaz döneminde Konya aquapark (Aqua Konya) giriş fiyatı listesi:

TARİHKONYA AQUAPARK HAVUZUFİYATIFIRSAT FİYATI
2024Konya 0 – 3 yaş arası aquapark girişÜcretsizÜcretsiz
2024Konya 4 – 10 yaş arası aquapark giriş200 TL – 220 TL150 TL – 160 TL
2024Konya 10 yaş üzeri yetişkin giriş300 TL – 250 TL200 TL – 220 TL
2024Konya öğrenci giriş ücreti (4 – 12 yaş)300 TL – 250 TL200 TL – 220 TL
2024Konya öğretmen giriş ücreti300 TL – 250 TL200 TL – 220 TL
2024Konya otopark alanı kullanımÜcretsizÜcretsiz
2024Konya fotoğraf çekim ücreti50 TL – 75 TL
2024Konya burger yemek menü fiyatı250 TL – 300 TL
2024Köfte menü fiyatı250 TL – 300 TL
2024Aquapark 2 top dondurma fiyatı100 TL – 120 TL
20241 şişe su fiyatı50 TL – 60 TL

*rakamlar dönemsel değişebiliyor.

konya-aquapark-fiyatlari-2024-2
Konya Aquapark Fiyatları 2024

Konya Aquapark fiyatları 2024 yılında dönem başında belirlenmiş olan güncel fiyatlardır. Ancak dönemsel olarak işletmeler fiyat artışlarına gidebilmektedir. Aynı zamanda bilet sitelerinde kampanyalı bilet satışları da bulabilirsiniz. Aşağıdaki listede yıllara göre Konya Aquapark fiyat artışlarını inceleyebilirsiniz.

  • 2020 yılında Konya’daki aquaparkın “Aqua Konya” giriş fiyatları 90 TL’ydi.
  • 2021 yılında Konya’daki aquaparkın “Aqua Konya” giriş fiyatları 120 TL’ydi.
  • 2022 yılında Konya’daki aquaparkın “Aqua Konya” giriş fiyatları 180 TL’ydi.
  • 2023 yılında Konya’daki aquaparkın “Aqua Konya” giriş fiyatları 300 TL oldu.
  • 2024 yılında Konya’daki aquaparkın “Aqua Konya” giriş fiyatları 400 TL olacak.
  • 2025 yılında Konya’daki aquaparkın “Aqua Konya” giriş fiyatları 500 TL olacak.

Konya Aquapark Hakkında Sık Sorulan Sorular

Konya Aquapark hakkında en çok merak edilen sorulara yazımızda yer vermek istedik. Gönlünüzce eğlenebilmeniz için aklınızda hiçbir soru kalmasın istedik. Aşağıdaki soru başlıklarından sık sorulan sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. İşte sık sorulan sorular ve yanıtları…

a)     Konya’daki aquparkın ismi ne?

Konya’da bulunan tesettürlüler düşünülerek yapılmış su kaydırağı havuzunun ismi Aquapark Konya. Burada erkek ve kadınların ayrı ayrı eğlenebilecekleri su kaydırağı bölümleri bulunuyor.

b)     Aqua Konya’ya gidilir mi?

Konyalıların yaz aylarında vazgeçilmez eğlence yeri olan su kaydırağı havuzu oldukça rağbet görüyor. Yakın şehirlerden de gelenlerle özellikle hafta sonları tesis dolup taşıyor. Tesettürlü ailelerin tercihi olan işletme de gün boyunca havuzun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Aqua Konya’ya gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

c)      Aqua Konya çocuklu ailelere uygun mu?

Burası çocuklu ailelerinde sık sık tercih ettiği bir su kaydırağı havuzu. Tesis içerisinde çocuklarınız da çocuk havuzlarında günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 10 yaşa kadar olan erkek çocukları anneleriyle de kadınların bölümünde yüzebilir. 10 yaşa kadar olan kız çocukları da yine babalarıyla erkek bölümünde bulunabilir. O nedenle çocuklarınızla birlikte gelip hoşça vakit geçirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Güncel Adaland Giriş Ücreti 2023 | Adaland Ne Kadar Oldu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu