Reklam & İletişim

E-posta:
osmanilhan8435@gmail.com
destek@tozlubavul.com
 
Tozlu Bavul olarak, seyahat maceraları, deneyimler ve edebiyatla ilgili güzel yazıları bir araya getiren bir web sitesi olarak faaliyet gösteriyoruz. Sitemizde, dünyayı keşfetmekten edebi eserlere, şiirlerden öykülere kadar geniş bir yelpazede içerikler sunuyoruz.
 
Sizin markanızın da seyahat tutkunlarına ve edebiyatseverlere hitap eden içeriklerle uyumlu olduğunu düşünerek, markanızı öne çıkarmak ve geniş bir kitleye ulaşmak için aşağıdaki reklam ve işbirliği olanaklarından bir veya birkaçını değerlendirebilirsiniz:
 

 1. Sponsorlu Seyahat Yazısı: Seyahat deneyimlerinizin veya ürünlerinizin detaylı bir incelemesini içeren bir yazı ile okuyucularımıza ulaşabilirsiniz.
 2.  

 3. Edebiyat Temalı İçerik İşbirliği: Öykü veya şiirlerinizi paylaşabileceğiniz veya özel edebiyat temalı içerikler oluşturabileceğimiz bir işbirliği düzenleyebiliriz.
 4.  

 5. Header Banner Reklamları: Ana sayfa başlığında yer alan banner reklamlar, markanızın çeşitli özelliklerini göz alıcı bir şekilde sergiler.
 6.  

 7. Yazı İçi Reklam Çalışması: İçeriklerimizde doğal bir şekilde yer alan reklamlarla, okuyucularınıza markanızı tanıtabilirsiniz.

 
Sizinle işbirliği yaparak, Tozlu Bavul’un geniş ve seyahat ile edebiyata ilgi duyan okuyucu kitlesi ile etkileşime geçmenizi ve markanızı bu alanlarda güçlü bir şekilde konumlandırmanızı sağlamak isteriz.

İletişim Formu

  Adınız

  Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Konu

  Mesajınız